piątek, 12 lutego 2016

Wiosenne pragnienie zmian i garść linków do podejrzenia


Czy wiosna u Was też objawia się takim mrowieniem w żołądku? Takim podenerwowaniem, które ukoić może tylko przeglądanie pudeł z materiałami, gazet z wnętrzami ewentualnie szafy z ubraniami? Taką chęcią, żeby wywrócić wszystko do góry nogami i przeprowadzić jakąś WIELKĄ ZMIANĘ?
U mnie tak jest co roku. Chce mi się i tu coś zmienić, i tam coś pomalować, i włosy obciąć i zmienić styl ubierania się. Ach, żeby jeszcze było we mnie tyle energii i samodyscypliny, co jest pomysłów i podniecenia! Tymczasem bywa różnie.

Ale jak wiecie, pewne rzeczy już się udały - zaczęłam przeglądać szafy i fotografować to, co w nich zalega i od lat czeka na swoją kolej. Na Pchlim Targu udało mi się już kilka z nich zamieścić. Dziś prezentuję Wam elementy wełnianej kapy. Kupiłam ją w całości i rozdzieliłam na kawałki, by pozbyć się tych, które kolorystycznie nie pasowały. A potem straciłam entuzjazm, by to wszytko znów poukładać i pozszywać. Może ktoś chciałby się podjąć tego zadania? Za 20 zł można wejść w posiadanie 80 kawałków 13x14 cm.

Znalazłam też kilka inspirujących miejsc w internecie, którymi się chętnie podzielę. Pierwsze z nich pokazuje same tkaninowe torby - mnóstwo pomysłów dla tych, którzy mają dryg do szycia. Trzy kolejne to wyposażenie wnętrz. Dużo rzeczy mnie tam zainspirowało. Może choć promil z tego uda się zrealizować? A jak tam Wasze przed-wiosenne postanowienia? Jakieś remonty, przeróbki, przeprowadzki w planach na ten rok?

Strona z torbami Initials
Katalog Home Art
Everything Home
New England Home

1 komentarz:

  1. Coś z tego o czym piszesz też mnie wczoraj ogarnęło. Potrzeba zmian gdzieś w nas tkwi i budzi się co jakiś czas.
    Ja poszarpałam się z porządkowaniem piwnicy i ułożyłam tkaniny według kolorów w szafie. Dzięki za linki : ) Miłego tygodnia życzę i zapału do zmian.

    OdpowiedzUsuń