wtorek, 17 marca 2015

Wiosna z gałązki i ... wyniki Candy!


Witajcie Koleżanki Blogerki. Zacznę dziś od podziękowań za Wasze wspaniałe posty, które towarzyszą mi w różnych podróżach i rozterkach. Cieszę się, że jesteście ze mną i wspieracie mnie na odległość. I że mnie rozumiecie w tak wielu kwestiach. Dziękuję :)


U mnie wieje optymizmem. Po pierwsze kończę powoli zlecenie, które wiązało się z weekendami poza domem. Po drugie, w ogródku i nie tylko zagościła zieleń. Wsadzone do słoika wierzbowe gałązki rozkwitły niemal momentalnie, wypuszczając drobne listki i mini-szyszeczki. Jak to fajnie, że teraz będzie można otaczać się tą zielenią do woli. Cieszy każdy listek na krzaku, każdy kwiatek wychylający się spod suchej trawy.

Ale najmocniej wiosna zawitała do młodzieży. Kiedy widzę, jak po lekcjach gimnazjaliści wybiegają ze szkoły, można by pomyśleć, że jest już + 25 stopni: każdy jak jeden w T-shircie, część nawet w krótkich spodenkach. :)

No ale ja tu gadam o ptaszkach i motylkach, a tymczasem trzeba ogłosić wyniki zabawy. Bardzo Wam dziękuję za tak liczny udział. Cieszę się, że sklep NatVita spodobał się Wam i że znalazłyście tam tyle produktów dla siebie. Mam dobrą wiadomość dla wszystkich:
Każdy, kto do końca kwietnia złoży tam zamówienie i poda hasło "Powoluśku" dostanie 10%-owy rabat!!


A teraz losowanie. Otóż moja umęczona dłoń zamieszała w papierkach i wylosowała z numerem 1 (czyli zakupy za 100 zł oraz kupon rabatowy) - SANDRYNKĘ, a z numerem 2 (czyli paczka-niespodzianka oraz kupon rabatowy) - POLKĘ JB.
Bardzo Wam gratuluję i czekam na Wasze adresy i telefony pod adresem: aldikaldi@gmail.com


18 komentarzy:

 1. gratuluję dziewczynom i dziękuję za zabawę,
  masz racje w końcu wiosna, oby się cieplej na spodenki zrobiło bo w t shircie po dworze już dawno biegam:0, ale ja podobno mam inną ciepłotę ciała niż pozostali ludzie:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, niedawno wygrałam candy u Sandrynki i dzisiaj Jej się zwraca :-) Gratuluję obu Wygranym :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Candy przedgapiłam....
  u nas wiosna już widziałak pąki na drzewach ach musze nadrobić ale już 3 tydzień siedzę i się kuruję :( może w przysżłym tygodniu będzie lepiej

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! :) dzięki za zabawę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję dziewczynom.
  Ja też ostatnio ze spacerku przytargałam troszkę gałązek i zrobiło się w domu wiosennie. Można nacieszyć oczy:) ale i w ogródku już widać wiosnę. Powolutku, powolutku... już niedługo:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję!!:) Szczęściary obie:)
  Wiosna już pokazuje swoje wdzięki, u mnie krokusy dzielą się swym pięknem i rzucają kolorem na każdego, kto koło nich przechodzi;) ..pięknie wyglądają takie akcenty żywych kolorków w ogrodzie:) Pozdrawiam cieplutko i wszystkiego DObrego życzę!!:)

  OdpowiedzUsuń
 7. gratuluje wygranych i dziękuję za zabawę:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję i dziękuję za zabawe

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje, dzięki za emocjonująca zabawę . zapraszam w odwiedziny do mnie i na moje candy http://szafa4drzwiowa.blogspot.com/2015/03/wielkanocne-candy.html

  OdpowiedzUsuń
 10. Moje gratulacje. Dziękuję za zabawę:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratulacje dla wygranych i dziękuję za zabawę.
  Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratulacje dla dziewczyn i dziękuję za zabawę:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratulacje. Ja tez już poczułam wiosnę, ale w krótkim rękawku jeszcze nie biegam ;)

  OdpowiedzUsuń