wtorek, 17 czerwca 2014

Wyniki CANDY

Witajcie, Kochani. To dziś - losowanie w naszym przed-letnim rozdawnictwie! Cieszę się, że zabawa Wam się spodobała. Dziękuję też przy okazji za Waszą obecność na moim blogu i wszystkie komentarze. Fajnie jest Was mieć przy sobie!

Ciekawie było poczytać, jakie są Wasze metody na literaturę wnętrzarską! W wielu wypowiedziach odnalazłam własne zwyczaje. Ja też oglądam książki i gazety od tyłu. Lubię przeglądać je pod konkretnym kątem np. użycie tkanin czy sposoby na oświetlenie. Dzięki temu za każdym razem oglądam je jakby na nowo. Nie wyrzucam, przetrzymuję i używam latami. Wkrótce chyba otworzę małą bibliotekę, choć w tym względzie nie pobiję mojej mamy, która niektóre tytuły czasopism kupuje od kilkunastu lat! Uwielbiam do nich wracać przy okazji rodzinnych spotkań.

Zanim zaprezentuję wynik zabawy, jeszcze raz dziękuję Ole/Grupie Wydawniczej Foksal za ufundowanie książek do obydwu zestawów. Jestem pewna, że ucieszą zwycięzców. A pozostałym gorąco tę pozycję polecam.

Ale do rzeczy...Chętni zostali podzieleni na dwie grupki, zależnie od zestawu jaki chcieliby wygrać. Zielone karteczki to osoby chętne na zestaw 1 (beżowo-zielona torba), a niebieskie - na zestaw 2 (szaro-niebieska torba).Karteczki zostały przygotowane do losowania przez łapkę córci (Syn znowu się zdenerwuje, że mu losowanie przepadło, ale jest na zielonej szkole.) Spośród piramidek wylosowano:A zatem: zestaw 1 wędruje do Mileny Terepko, a zestaw 2 do Miki. Gratuluję, dziewczyny! Odezwijcie się i prześlijcie swoje adresy. A dla pozostałych na pociechę kwiatek i zapowiedź, że wkrótce znów coś wymyślę. Buziaki!

9 komentarzy:

 1. Gratuluję Zwyciężczyniom:) a Tobie Aldonko dziękuję za zabawę:) Pozdrawiam i zapraszam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla dziewczyn!!!
  A Tobie Alduś dzięki za zabawę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za zabawę:), gratuluję Dziewczynom wygranej:), a kwiatek na pocieszkę prześliczny:). Pozdrawiam z nad świeżego MM:). Małgosia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że nikt więcej nie kryje się pod nickiem Mika. jeśli to ja to....O Boże, nie wierze....

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje dziewczynom, że będą paradowac z takimi ładnymi torbami:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje dla zwyciężczyń, dziękuje wszystkim za wspólną zabawę i pozdrawiam Iza

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję szczerze, ale w sercu żal. Dziękuję za zabawę i kwiatuszka :)

  OdpowiedzUsuń