czwartek, 22 maja 2014

Takie tam na szybkoMoje Drogie! Bardzo Wam dziękuję za wsparcie w sprawie obrusa i ogólnie - zakupów w SH. Cieszę się, że jest nas dużo i że solidarnie ratujemy te różne piękne starocie. Szybko zrobiłam zdjęcie większego kawałka, bo faktycznie z tego poprzedniego nie można wyobrazić sobie całości.

I jeszcze chciałam Wam pokazać dzieła koleżanek mojej córci. Na jej urodzinach zrobiłyśmy sobie warsztaty szycia z filcu. Dziewczynki robiły etui na komórki. Większość z nich po raz pierwszy trzymała w ręku igłę. Fajnie to wyszło, prawda?4 komentarze:

 1. Super nie ma to jak spędzić czas z dzieciakami pożytecznie i kreatynie.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzieci lubią twórczo spędzać czas. Koleżanki moich córek lubiły spotykać się u nas na lepieniu z masy solnej i pieczeniu pierników i ciastek. A ile śmiechu było. :) Etui piękne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne etui, ja tez lubie filcować:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdzieś te dzieci muszą się nauczyć, jak być twórczym, ja też to przerobiłam z moimi dziećmi (obie płci), potrafią posługiwać się igłą, drutami, szydełkiem, pieką gotują:). W dorosłym życiu bardzo im się to przydaje, Ty swoje też ucz, kiedyś CI za to podziękują:). Pozdrawiam. Małgosia.

  OdpowiedzUsuń