czwartek, 13 października 2016

Wywaliłam katalog Ikei

Nigdy nie byłam wielką entuzjastką mebli Ikei ale szanowałam tego dostawcę za przemyślane rozwiązania, ładne dodatki i za to, że każdy może tam dobrać coś dla siebie. I dwa-trzy razy w roku bywałam w sklepie nigdy nie wychodząc z pustymi rękami. Mam też w domu kilka mebli i akcesoriów.

Dlatego z dużym rozczarowaniem obejrzałam tegoroczny katalog. Wiem, że może wsadzam kij w mrowisko. I broń Boże nie chcę nikogo urazić. Ale po prostu nie podoba mi się i nie znalazłam tam nic, dla czego chciałabym ten katalog zostawić na dłużej.
Mam wrażenie, że w tym roku cały katalog krążył wokół jednego tematu, który określiłabym jako - Mieszkamy w ciasnocie w byłej fabryce. Gdzieś zniknęły projekty kierowane do różnorodnego odbiorcy, a skupiono się moim zdaniem wyłącznie na lofcie. A przecież oferta Ikei chyba się nie zmieniła i dalej można tam znaleźć rozmaite style?

Powiedzcie, co o tym sądzicie. Jak oglądało Wam się tegoroczny katalog? Czy sprawiał Wam taką samą przyjemność jak we wcześniejszych latach? Chętnie posłucham Waszego zdania. Może po prostu się mylę?

9 komentarzy:

 1. O kurcze :) myślałam, że to przenośnia ten tytuł :) Wiesz Aldi nie widziałam jeszcze tego katalogu, ale musze koniecznie zobaczyć, to dam znac :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za udział w moim Candy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Powiem Ci, zrobiłam to samo! hehe!;) Chociaż mam wieli mebli z Ikea u siebie w domu i jeżdżę do tego sklepu dość często, to katalogiem nie byłam oczarowana.Loft mogę popodziwiać u innych, jednak sama akurat nie zniosłabym takiego stylu u siebie, jakieś dodatki i owszem, ale nie fabryczne ściany... ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. buuu, trzeba go było mi podesłać bo nijak nie mogę go zdobyć....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Egoistka ze mnie. Nie pomyślałam. Pogrzebię w kartonach z makulaturą. Moze jeszcze jest.

   Usuń
 5. Zgadzam się, denerwujące jest to, że teraz tylko i wszędzie ten loft, loft, loft.. no ile można. Lata 90 w ubiorze i w domu.. przesada. Nawet spotkałem się z czymś takim, że ktoś zamiast płytek czy fototapety w kuchni dał zwykły beton pokryty żywicą epoksydową.. toż to jakiś absurd. Mi się stan surowy nie podoba, nawet nie wiem czy chciałbym na oknie mieć same rolety, bo dla mnie firany i zasłony są ponadczasowe i koniec

  OdpowiedzUsuń