piątek, 17 kwietnia 2015

Weekendowe buziaczki i inspirujące linki

Och i znowu weekend. Ale tym razem wolny. Nic sobie z tego nie robię, że pogoda ma być kiepska. Ptaki i tak będą ćwierkały. Planuję upiec chleb i ciasto, wyczesać gałązki i pypcie z psiej mordy, wyprać kołdry i poduszki, może nawet umyć okna.

Może uda mi się przejrzeć materiały? Może coś uszyję? Może nałożę sobie maseczkę albo zadzwonię do kilku psiapsiółek? Wspaniale jest tak mnożyć możliwości i czuć, że wszystko się da.

Koniecznie jeszcze trzeba trochę ponudzić się z dziećmi, żeby wiedziały że mama to nie tylko house-gestapo do pilnowania lekcji i kapci! Może starczy nawet czasu na rozmowę z równie zapracowanym mężem? Oj, czuję że to będzie wspaniały weekend!

A jak tam Wasze plany? Wyjazdy? Wizyty? Życzę Wam, żeby wszystko Wam się udało! A poniżej do poczytania dwie gazetki, jeśli zostanie Wam chwila czasu.

COUNTRY LIVING
FLEA MARKET DECOR4 komentarze:

 1. Aldono, czeka Cię wspaniały weekend :)
  Mój będzie równie owocny, choć bez pieczenia. A w sobotę wieczór spotkanie z koleżankami ze szkolnych lat... jejku, to już 32 lata... :)
  Miłego czasu weekendowego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Udanego weekendu. Odpocznij i niech Ci się uda to co zaPlanujesz

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo miło ci się zapowiada weekend :) U mnie niestety mąż będzie zapracowany a mnie czeka mała "kupka" do szycia ;p
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Udanego weekendu, zapowiada się wspaniale :)
  Pozdrawiam cieplutko, Agness:)

  OdpowiedzUsuń