piątek, 4 marca 2016

Dekoracje ze starych książek

Moje Drogie. Jest mi bardzo miło, że post o dzięciołku poruszył tak wiele serc. Widzę, że wszystkie jesteśmy czułe na przyrodę. Dziękuję za porady dotyczące zabezpieczenia ptaszków przed rozbijaniem się o szybę. Doszłam do wniosku, że problemem może być to, że w tej szybie odbija się drzewo, które rośnie tuż za oknem i może one myślą, że lecą do lasu? Tak czy owak - coś z tym zrobię.

Dziś chciałam się z Wami podzielić moimi i nie tylko pomysłami na dekorowanie domu przy użyciu starych książek. Zachwycam się tymi starymi okładkami, pożółkłymi kartami i zapachem dziesięcioleci bibliotecznego kurzu. Dekoruję nimi dom starając się jednak zachować je w całości i sprawić, by cieszyły kolejne jeszcze pokolenia.Natomiast poniżej zamieszczam wiele wspaniałych inspiracji z sieci, a konkretnie z Pinterest. Zobaczcie, jak wspaniale można wykorzystać stare książki. A może dorzucicie jakieś jeszcze pomysły?

Życzę Wam wspaniałego weekendu!5 komentarzy:

 1. Szczęściaro! Jakie piękne egzemplarze posiadasz!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne te książki takie z duszą i historią, u mnie ostatnio pojawiła się stara puszka po papierosach :) fajny jest taki klimacik. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam trochę starych książek. Bardzo je lubię i stanowią element dekoracji domu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne! Mam juz cos w tym temacie ale jeszcze cos pomyslę;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam , też mam u siebie plus kilka z nich dekoracji , sprawdzają się zawsze :)

  OdpowiedzUsuń