wtorek, 1 grudnia 2015

Dobra myśl na 1 XII i pudełko z aniołami


Kochane. Dziś zaczął się grudzień. Końcowe odliczanie do najpiękniejszych Świąt. Nie zrobiłam w tym roku kalendarza adwentowego, ale postanowiłam dzielić się z Wami pięknymi myślami zaczerpniętymi od innych.

Dziś cytat z pięknej książki "40 zasad miłości":

"Spróbuj nie opierać się zmianom, które napotykasz na swojej drodze. Zamiast tego daj się ponieść życiu. I nie martw się, że wywraca się ono czasem do góry nogami. Skąd wiesz, że ta strona, do której się przyzwyczaiłeś, jest lepsza od tej, która cię czeka?" E. Safak

A na dokładkę moje ostatnie dziełko - pudełko na długopisy. Kupione w secondhandzie drewniane pudełko pomalowałam farbą dającą wrażenie terrakoty. Wewnątrz okleiłam je papierem w anioły (W ten papier owinięta była jedna z moich zeszłorocznych wygranych). 6 komentarzy:

 1. Ślicznie:) ..to nie tylko ja przechowuję papierki, co to mogły by się wydawać niepotrzebne;)
  Piękna sentencja, dająca do myślenia...no tak, skąd wiadomo, że ta strona jest lepsza...? Czasem trzeba sie po prostu przekonać:)
  Pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy cytat, może i lepiej....
  Pudełeczko na pewno spełni swoją rolę :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pudełko piękne :) Dziękuję za cytat i czekam na kolejny:))Kilka fajnych cytatów umieściłam w tym roku w kalendarzu adwentowym córki , za rok planuję tak samo , więc muszę zbierać:))
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. fajna myśl :)
  a pudełeczko tez fajnie wyszło , papierki tez zbieram ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Często podchodzę do życia właśnie w ten sposób. Sama sobie to wydedukowałam nawet:) ładne pudełko:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wróciłam jeszcze, ponieważ zaciekawiła mnie książka i sprawdziłam ją sobie w Internecie. Co się okazało. Czytałam książkę z bardzo podobną fabułą, również prowadzoną dwutorowo. Historia kobiety i historia Rumiego. Tylko, że napisana przez Dorotę Ponińską "Podróż po miłość. Emilia". Urzekła mnie.
   A teraz zaintrygowało mnie podobieństwo obu książek. I która piękniejsza?:/

   Usuń